Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Krajánek, signováno vpravo dole Jos. Lada, tuš a akvarel/papír, 12 x 16,5 cm (výřez pasparty), na papíře drobné skvrny, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |